Nauszniki p/hałasowe Peltor OPTIME I

Ochronniki Optime I, które cechuje ich lekkość, zapewniają uniwersalną ochronę. Pomimo niewielkiego ciężaru zapewniają najlepszą możliwą ochronę.

Łączą małe gabaryty z dużą głębokością wewnętrzną. Umożliwia to łatwe łączenie z innymi urządzeniami i zapewnia wygodne dopasowanie do uszu.

Ochronniki Optime I są naturalnym wyborem dla osób potrzebujących pełnego zabezpieczenia zarówno na krótki, jak i na długi okres.

Szerokie, wygodne pierścienie uszczelniające są wypełnione unikalnym połączeniem płynu i gąbki, co umożliwia optymalne dopasowanie i niewielki nacisk, zapewniając maksymalną wygodę nawet w czasie długotrwałego użytkowania.

Idealne do zastosowania w otoczeniu o umiarkowanym natężeniu dźwięku, takim jak warsztat, sklep metalowy lub drukarnia, ale również na otwartej przestrzeni, na przykład podczas koszenia trawnika lub zajmowania się swoim hobby.

Zakres tłumienia 87-98dB
Hałas przekracza próg bezpieczeństwa — konieczne jest używanie ochronników słuchu. Idealne w przypadku dźwięków o wysokich częstotliwościach.

SNR 27 dB

Cena netto 52,00 zł szt.